Виробництво

  1. Головна
  2. /
  3. Послуги
  4. /
  5. Виробництво

pro-001Основним напрямком діяльності цеху є виробництво сантехзаготовок для систем вентиляції, опалення, каналізації, газопостачання, водопостачання та монтаж цих систем на об’єктах промислового і цивільного будівництва.

Крім того, завод виготовляє розбірні пластинчасті теплообмінники, конвектори, елеваторні і водомірні вузли, а також обв’язки калориферів, водонагрівачів, насосів і центральних теплових пунктів, котелень, котлів побутових.

Основною частиною системи вентиляції є повітропроводи прямошовні, ними в приміщення подається свіже повітря і видаляється забруднене. Для виготовлення повітропроводів найчастіше використовується оцинкована, або нержавіюча сталь з товщиною листа від 0,5 до 1,5 мм.

proisvodstvo-2У нас можна замовити виготовлення повітропроводів оцинкованих круглого або прямокутного перетину, гнучких, напівгнучких, теплоізольованих і вогнезахисних. Оцинковані повітроводи круглого перетину мають ніпельні з’єднання, прямокутні повітроводи виготовляються на фальцевому або фланцевому з’єднанні. Крім того, ми виробляємо весь спектр нестандартних оцинкованих повітроводів і фасонних виробів.

plast-teplПрямокутні повітропроводи програють повітропроводам круглого перетину в економічності, оскільки при виготовленні повітропроводів однакової площі перетину на їх виготовлення витрачається більша кількість металу. Однак прямокутні повітроводи мають переваги, коли потрібна велика площа поперечного перетину.

При монтажі вентиляційних систем завжди використовуються фасонні вироби, ці вироби дозволяють створювати розгалуження, переходи, вигини, з’єднання повітроводів. Також, до фасонних частин вентиляції відносять: різноманітні переходи та відводи, ніпелі, хрестовини, прямі і кутові врізки, муфти, трійники, заглушки і т.п. Одним словом, вони є аксесуарами систем вентиляції.