Виробництво

  1. Головна
  2. /
  3. Послуги
  4. /
  5. Виробництво

pro-001Основним напрямком діяльності цеху є виробництво сантехзаготовок для систем вентиляції, опалення, каналізації, газопостачання, водопостачання і монтаж цих систем на об’єктах промислового і цивільного будівництва.

Крім того, завод виготовляє розбірні пластинчасті теплообмінники, конвектори, елеваторні і водомірні вузли, а також обв’язки калориферів, водонагрівачів, насосів і центральних теплових пунктів, котелень, котлів побутових.

Основною частиною системи вентиляції є повітроводи прямошовні. За ним в приміщення подається свіже повітря і видаляється забруднене. Для виготовлення повітропроводів найчастіше використовується оцинкована або нержавіюча сталь з товщиною листа від 0,5 до 1,5 мм.

proisvodstvo-2У нас можна замовити виготовлення повітропроводів оцинкованих круглого або прямокутного перерізу, гнучких, Напівгнучкі, теплоізольованих і вогнезахисних. Оцинковані повітроводи круглого перетину мають ніпельні з’єднання, прямокутні повітроводи виготовляються на фальцевим або фланцевому з’єднанні. Крім того ми виробляємо весь спектр нестандартних оцинкованих повітроводів і фасонних виробів.

plast-teplПрямокутні повітропроводи програють воздуховодам круглого перетину в економічності, оскільки при виготовленні повітропроводів рівною площі перетину на них необхідна більша кількість матеріалу. Однак прямокутні повітроводи мають переваги, коли потрібна велика площа поперечного перерізу.

При монтажі Вентиляційні систем завжди використовуються фасонні вироби, ці вироби дозволяють створювати розгалуження, переходи, вигини, з’єднувати повітроводи та інше. Одним словом, вони є аксесуарами систем вентиляції. До фасонним частинах вентиляції відносять: переходи, різні відводи, ніпелі, хрестовини, прямі і кутові врізки, муфти, трійники, заглушки і т.д.