ПРОЕКТУВАННЯ ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ

 1. Головна
 2. /
 3. Послуги
 4. /
 5. ПРОЕКТУВАННЯ ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ

ТОВ “ПО Спецкиївбуд” виконує весь комплекс проектування інженерних мереж і систем: від розробки проекту і складання кошторисної документації до монтажу інженерних мереж та здачі їх в експлуатацію.

Проектування внутрішніх інженерних мереж, систем і споруд

 • Водопроводу і каналізації
 • Опалення, вентиляції, кондиціонування
 • Автоматизації і КВП
Проектування зовнішніх інженерних мереж, систем і споруд

 • теплових мереж
 • теплопунктів
 • водопостачання
 • каналізації
 • очисних споруд

Одна з послуг, які пропонує наша компанія, як один з етапів комплексного рішення по інсталяції інженерних систем – це розробка і виконання проектної документації від стадії ПП (попередній проект) до стадії РП (робочий проект) споруд будь-якої складності і різного призначення.

Маючи багатий досвід у проектуванні інженерних мереж в різних галузях промислового і цивільного будівництва, ми готові запропонувати вам за допомогою наших фахівців втілити всі ваші ідеї і побажання «на папері» – виготовити проектно-кошторисну документацію, що відповідає всім чинним СНиП та ДБН із застосуванням передових світових технологій.

Розробка і реалізація проектного рішення – це основна точка відліку для оцінки та прийняття концептуального технічного рішення для максимально ефективного використання коштів на капітальні вкладення майбутнього будівництва.

Якісно і максимально детально пророблена проектно-кошторисна документація – це, в першу чергу, максимально точна оцінка вартості майбутнього будівництва, що дозволить реально оцінити обсяг майбутніх капітальних вкладень.

На даний момент ринок переповнений пропозиціями вентиляційного, холодильного, насосного і т.п. обладнання, яке часто кардинально відрізняється один від одного своїми технічними параметрами і принципом дії. Ось тут і виникає необхідність проектного рішення, так як навіть саме ультрасучасне обладнання, яке обіцяє високу енергоефективність, не завжди вдається змонтувати і пов’язати з існуючими суміжними комунікаціями на об’єкті.

Прикладом може служити розрекламована і просувається на ринок так звана «мультіспліт система» або «VRV» – система, де теплоносієм є холодоагент, що циркулює по системі мідних трубопроводів під високим тиском близько 28 бар.

На тлі відносно низькій вартості обладнання і його модульности, дистриб’ютори, які просувають його, забувають сказати про високу вартість монтажних робіт і його обв’язки, яка в 2-3 рази перевищує вартість класичної схеми з використанням холодильної установки (чиллера) і внутрішніх приладів (фенкоілов), де теплоносієм є водяна розчин з робочим тиском 3-5 бар, а для монтажу системи використовується широкий набір трубопроводів з різних матеріалів, використовуваних в класичних системах опалення і водозабезпечення, розширюючи, таким чином, вибір матеріалів.

Як підсумок: друге описане вище технічне рішення є найбільш раціональним для великих офісно-торгових і виробничих приміщень, а перше – для охолодження невеликих площ і споруд, де немає можливості проводити повномасштабні будівельно-монтажні роботи для прокладки трубопроводів великих діаметрів.

Можна наводити безліч подібних прикладів, але суть зводиться до того, що початок будь-якого будівництва – це, в першу чергу, якісно виконана проектна документація, в якій реалізовані і узгоджені між собою побажання замовника, застосування сучасних технологій, обладнання і матеріалів, дотримуючись тонкий баланс ціна -якість.

Складання пакету проектної документації від стадії технічних рішень до робочого проекту, узгодження і експертиза в контролюючих організаціях. Фахівці компанії контролюють проведення робіт на всіх стадіях: від проектування інженерних мереж до здачі об’єкта контролюючим організаціям; відповідно до ДБН (Державні будівельні норми).