Інжиніринг

  1. Головна
  2. /
  3. Послуги
  4. /
  5. Інжиніринг

ПОНЯТТЯ «ІНЖИНІРИНГ»

Інжиніринг (комплексний) – це сукупність проектних і практичних робіт, що відносяться до області інженерно-технічної науки і необхідних для завершення будівництва. Поняття комплексного інжинірингу може бути розширено до надання сприяння в експлуатації побудованого об’єкта і навіть реалізації продукції, виготовленої на цьому об’єкті. Таким чином, комплексний інжиніринг в широкому сенсі слова включає: консультаційний інжиніринг (інжиніринг консалтинг), пов’язаний, головним чином, з інтелектуальним внеском (надання послуг) з метою проектування об’єктів, розробки планів будівництва і контролю за проведенням робіт; технологічний інжиніринг (інжиніринг технолоджікал), що складається в наданні замовнику технологій, необхідних для будівництва промислового об’єкту і його експлуатації (договори на передачу виробничого досвіду і знань, передачу технології і патенту);

будівельний інжиніринг (інжиніринг констракшн) охоплює весь комплекс робіт, пов’язаних з будівництвом промислових та інших об’єктів, включаючи поставку та монтаж технологічного обладнання та здачу об’єкта в експлуатацію.

Філософія нашої компанії максимально точно підходить під опис поняття «ІНЖИНІРИНГ», ми намагаємося завжди надати замовнику готовий продукт, наше завдання -понять Ваші вимоги і побажання, правильно їх інтерпретувати, максимально якісно і швидко реалізувати проект в цілому.

Перелік основних послуг нашої компанії

Проектування – весь комплекс проектних робіт інженерних розділів проекту, ми намагаємося завжди видати максимально глибоко опрацьовану проектно-кошторисну документацію, що на стадії вибору підрядника дозволяє інвестору оцінити реальну вартість будівництва або реконструкції об’єкта і відповідно при укладенні контракту визначити тверду договірну ціну робіт.

Монтаж – маючи багатий досвід в реалізації різнопланових проектів різної складності і галузевої приналежності, від простенького індивідуального будівництва до впровадження складних технологічних рішень в медицині і фармацевтиці, ми завжди зможемо запропонувати Вам якісне і ефективне рішення по реалізації проекту.

Супровід – закінчення робіт на об’єкті для нас це не просто фізичне завершення ремонтно-монтажних робіт-це ще і такі важливі послуги як передача замовнику повного пакету виконавчої документації, гарантія на всі види виконаних робіт, технічна підтримка нашого технічного відділу вашої служби експлуатації.