Автоматизація, сервіс

 1. Головна
 2. /
 3. Послуги
 4. /
 5. Автоматизація, сервіс
ВИГОТОВЛЕННЯ І МОНТАЖ СИСТЕМ АВТОМАТИКИ

Сучасні системи інженерних комунікацій (вентиляція, кондиціонування, опалення та ін.) Являють собою складні інженерні комплекси, ефективне і безпечне функціонування яких неможливо без спеціалізованих засобів управління і контролю.

Для створення таких систем потрібні різні компоненти:

 • Датчики та виконавчі пристрої – які безпосередньо контролюють і управляють роботою механічних вузлів устаткування
 • Контролери – на які лягає основне навантаження по збору інформації від датчиків і управління виконавчими пристроями на основі алгоритмів, що забезпечують точну підтримку параметрів і безпечну експлуатацію обладнання
 • Засоби взаємодії з оператором – як безпосередньо за допомогою призначених для користувача терміналів, так і через системи управління будівлею, для чого використовуються відповідні комунікаційні шлюзи.

Фахівці компанії ТОВ ПО СпецКиївБуд виконують збірку і монтаж щитів автоматики різної складності, які використовуються для автоматизованого управління роботою систем кондиціонування, вентиляції та опалення. Щити можуть виготовлятися і встановлюватися як по проектам Замовника, так і за проектами, розробленими нашими фахівцями на основі технічного завдання Замовника.

Щити автоматики дозволяють:

 • Контролювати і управляти роботою агрегатів, що входять до складу обладнання систем вентиляції, кондиціонування, опалення та ін.
 • Підтримувати і змінювати бажану температуру повітря, як на виході вентиляційної установки, так і в приміщенні
 • Контролювати стан (забруднення) повітряних фільтрів
 • Забезпечувати мнемонічну і буквеноцифрову індикацію стану працюючого устаткування
 • Для якісного обслуговування працюючого обладнання виробляти диспетчерський контроль і управління основними параметрами
 • Захищати обладнання від неправильного підключення живлячої напруги, перегріву і короткого замикання
 • Забезпечувати будь-який часовий алгоритм управління (від доби до року) вентиляційною системою без втручання обслуговуючого персоналу

Щити автоматики виготовляються тільки з використанням сертифікованого обладнання провідних виробників. Завдяки цьому щити і автоматика вентиляції не тільки мають високу якість, але і дозволяють Замовнику проводити гнучкий і економічно ефективний вибір пристроїв різних виробників.

Автоматика вентиляційних систем

Під терміном «Автоматика» в застосуванні до припливно-витяжної вентиляції на увазі якийсь шафа управління системою. Найчастіше замовник, а дуже часто і монтажна організація, не вникає, що входить до складу цієї шафи і які виконавчі механізми застосовані. Як показує практика, подібний підхід призводить до некоректної роботи дорогого устаткування, а також його поломок, що часто перекриває економію при покупці систем автоматики за принципом, чим дешевше, тим краще. Система автоматизації – це суто індивідуальний продукт і застосування типових рішень по схемам автоматизації повинно бути адаптоване безпосередньо до конкретного об’єкта, де враховується безліч факторів, які впливають на склад системи, на принцип роботи, а також на якість комплектуючих застосовуваних при побудові системи.

shu4

Автоматика управління опаленням

Наш час – час електроніки і комунікацій. Нові контролери для управління опалювальною системою дозволяють досягти суттєвої економії зростаючих у ціні енергоносіїв і дають можливість дистанційного моніторингу параметрів управління котельні по сучасними мережами передачі даних (Internet, GSM).

Регулятори в котельні керують горілками котла за спеціальною програмою, що продовжує «життя» котла, забезпечують синхронну роботу котла, насосів, змішувальних вузлів і бойлера гарячої води, за допомогою датчиків стежать за змінами температури на вулиці і управляють подачею тепла в приміщення. Сервомотори і змішувальні клапани дозволяють плавно регулювати і розподіляти тепло по опалювальних зон, а теплообмінники швидко реагують на потреби в гарячій воді.