Компанія ТОВ «СпецКиївБуд»

  1. Головна
  2. /
  3. Компанія ТОВ «СпецКиївБуд»

Пропонує як традиційні, так і інноваційні рішення
в області систем опалення, вентиляції, кондиціонування повітря, а також інтелектуальні системи контролю (автоматизації)
мікроклімату різної складності: від стандартних і недорогих рішень до індивідуальних функціональних систем.

Ми працюємо на будівельному ринку України з 2003 року

За ці роки змогли заробити репутацію стабільної та професійної команди, саме команди, так як на відміну від багатьох наших конкурентів ми робимо упор на високий рівень професіоналізму наших співробітників і комплексний підхід у вирішенні поставлених перед нами завдань.

На сьогоднішній день нам вдалося не тільки створити професійний колектив, а й організувати повний цикл виробництва комплектуючих для систем вентиляції, розробку і складання шаф керування КВПіА, повноцінний ділянку сантехзаготовкі.

Наші фахівці зарекомендували себе на цьому ринку як одні з найбільш висококваліфікованих і здатних вирішувати складні інженерні завдання штучного характеру, а також знаходити нестандартні технічні рішення при виготовленні і монтажі вище згаданих приміщень і боксів.

Ми органічно адаптуємо як свої проектні рішення, так і технічні рішення сторонніх компаній до постійно посилюються вимогам до подібних споруд.

На одному з етапів розвитку компанії і освоєння нових вузькоспеціалізованих робіт ми отримали багатий досвід роботи з приміщеннями найвищого класу чистоти в сфері медицини і фармвиробництва.

Працюючи в холдингу з провідними Українськими
виробниками конструкцій і покриттів для «чистих» приміщень,
наша компанія по праву вважається однією з найбільш стабільних
на цьому непростому ринку вузькоспеціалізованих послуг.

Всі наші реалізовані проекти здані в експлуатацію, а деякі з них вважаються одними з найбільш технологічних на території України і не поступаються за функціональністю європейським аналогам.

На будівельному ринку України наша компанія готова Вам
запропонувати наступний перелік послуг