Компанія ТОВ «СпецКиївБуд»

  1. Home
  2. /
  3. Компанія ТОВ «СпецКиївБуд»

Пропонує як традиційні, так і інноваційні рішення в галузі систем опалення, вентиляції,
кондиціонування повітря, а також інтелектуальних системи контролю і автоматизації мікроклімату різної складності:
від стандартних і недорогих рішень, до складних індивідуальних функціональних систем.

Ми працюємо на будівельному ринку України з 2003 року

за цей час змогли заробити репутацію стабільної та професійної команди. Саме команди, тому що, на відміну від багатьох наших конкурентів, ми спираємось на високий рівень професіоналізму наших співробітників і комплексний підхід у вирішенні поставлених перед нами завдань.

За ці роки нам вдалося не тільки створити професійний колектив, а й організувати повний цикл виробництва комплектуючих для систем вентиляції, налагодити розробку і складання шаф керування КВПіА, створити повноцінну ділянку сантехзаготовки.

Наші фахівці зарекомендували себе на цьому ринку як одні з найбільш висококваліфікованих, вони здатні вирішувати складні інженерні завдання штучного характеру, а також знаходити нестандартні технічні рішення при виготовленні і монтажі вище згаданих приміщень і боксів.

Ми органічно адаптуємо як свої проектні рішення, так і технічні рішення сторонніх компаній до постійних змін і вимог законодавства в галузы будівництва.

В процесі розвитку компанії та освоєння нових видів робіт ми отримали багатий досвід в роботі з приміщеннями найвищого класу чистоти в сфері медицини і фармвиробництва.

Працюючи в одному холдингу з провідними Українськими виробниками конструкцій і покриттів для «чистих» приміщень, наша компанія по праву вважається однією з найбільш фахових і стабільних на цьому непростому ринку вузькоспеціалізованих послуг.

Всі наші реалізовані проекти здані в експлуатацію, а деякі з них вважаються одними з найбільш технологічних на території України і не поступаються за функціональністю європейським аналогам.

На будівельному ринку України наша компанія готова Вам
запропонувати наступний перелік послуг